Publiczne Przedszkole

Tel: (71) 301-84-13

ppbystrzyca@interia.pl
Jesteś tutaj:

"Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się i śmiej
i kochaj tak, jak dziecko i dobroć dziecka miej"

KILKA SŁÓW O NAS:

Publiczne Przedszkole w Bystrzycy

Nasze doświadczenie i pomysły pozwalają nam prowadzić przedszkole, w którym wszyscy czują się naprawdę dobrze.

W naszej placówce najważniejsze jest dziecko, jego uśmiech i zadowolenie.Robimy więc wszystko, aby zapewnić naszym podopiecznym bezpieczeństwo, odpowiednie warunki do rozwoju oraz zaspokajania indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Każde dziecko odnajduje w naszym przedszkolu coś ciekawego dla siebie, odkrywa to, co szczególnie sprawia mu przyjemność, rozwija talenty i w oparciu o to rozwija swoją twórczą osobowość.

Nasze przedszkole mieści się w odpowiednio przygotowanym i wyposażonym budynku. Do dyspozycji dzieci oddajemy kolorowe sale zaopatrzone w zabawki oraz pomoce dydaktyczne, dostosowane do wieku i potrzeb przedszkolaków.

Dysponujemy własną kuchnią, gdzie doświadczone panie szykują nam codziennie pyszne dania i smakołyki.

Nasza placówka posiada również własny, ogrodzony plac zabaw i ogród. Tu dzieciaki korzystają do woli z piaskownicy, huśtawek, zjeżdżalni itp.

Dzisiaj na tablicy